Menu Index
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
Faqe Partnere
Dora e një mashkulli tregon nëse do të jetë i sjellshëm apo i vrazhdë me një femër

Wed 18 Feb 2015 - 23:09 nga Durrsaku

Dora e një mashkulli tregon nëse ai do të jetë i sjellshëm dhe i butë apo kokëfortë e i vrazhdë me një femër. Shkencëtarët kanë zbuluar se meshkujt që janë të sjellshëm dhe të vëmendshëm ndaj femrave, zakonisht gishtin e unazës e kanë më të gjatë se gishti i tyre tregues.Ata me gishta me gjatësi të afërt ose të njëjtë, sipas një studimi të dalë sot, rezulton se janë më të vrazhdë dhe të pasjellshëm me femrat.Hulumtimet e mëparshme …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Boshnjaku i shëmtuar, i martuar shtatë herë me shtatë bukuroshe! Ja si ia doli!

Fri 16 Jan 2015 - 23:00 nga AnGeLiC

Duke pasë parasysh rritjen e numrit të shkurorëzimeve në vitet e fundit, avokatët të cilët merren me procedurat e divorcit shpejtë mund të quhen ekspertë për martesë.Një prej tyre është Omar Mehmedbashiq nga Bosnja dhe Hercegovina, i cili për Klix rrëfeu përvojat nga karriera e tij. Ai tha se dikush në martesë futet shpejtë, dikush nga dashuria, e dikush meqë këtë e sheh si aventurë të shkurtër. Por, më i çuditshmi është një rast: personi që …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Pse të gjithë e duan muzikën

Sat 7 Feb 2015 - 22:11 nga AnGeLiC

Kohët e fundit, biologjistët janë të interesuar të thellojnë studimet mbi sjelljet më të bukura njerëzore, siç janë të kënduarit, të pikturuarit, të kërcyerit etj.“Nëse muzika është ushqimi i dashurisë, luajeni atë, më jepni emocionin që ajo përcjell”. Prodhimi dhe konsumimi i muzikës është një pjesë e madhe dhe e rëndësishme e ekonomisë. E para herë kur është regjistruar muzika njihet fonografi Edison, i cili e çoi muzikën në baret …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Ditën mashkull, natën femër

Fri 6 Feb 2015 - 23:25 nga AnGeLiC

Bradley Denton është një djalë i cili për t’u bërë gati për një dalje në darkë shpenzon dy orë kohë. Arsyeja është se ai shndërrohet në një femër me emrin Pearle Gattes. Studenti 19-vjeçar nga Lidsi i Anglisë thotë se gjithmonë është ndjerë më mirë i veshur si grua dhe del rrugëve si mashkull vetëm kur është i shoqëruar me njerëz që sapo i ka njohur në universitet. “Kur isha 18 vjeç nisa të punoja si balerin në një bar për …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Danimarka nuk lejon emrin SUPERHERO, por NINJA është në rregull

Sun 1 Feb 2015 - 23:58 nga AnGeLiC

Një burrë danez është mërzitur shumë pasi kërkonte të ndryshonte emrin e tij Benjamin në Superhero, por qeveria nuk e lejon ta bëjë këtë gjë pasi ky emër i duket i “papërshtatshëm”. Benjamin Preisler Herbst, i cili është pronar i një dyqani lodrash në Danimarkë, donte të ndryshonte emrin pasi është një fans i madh i superheroit Batman. Por, kërkesa zyrtare e dërguar prej tij, nuk u pranua nga autoritetet.Kjo gjë është e habitshme pasi e …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Vipat Shqiptar
I Love You Orkut Scraps Myspace Comments and glitter Graphics
Tema Fundit
»  Provokon Serbia me trenin e linjës Beograd- Mitrovicë: Kosova është Serbi!
Sun 15 Jan 2017 - 10:56 nga Luan_Valikardi

» Kenaqem kur...
Sun 8 Jan 2017 - 16:15 nga Luan_Valikardi

» Vargje, nga krijimtaria e Luan_Valikardit...
Sun 8 Jan 2017 - 15:41 nga Luan_Valikardi

» Gezuar Vitin e Ri 2017 dhe shume Aritje te tjera te Gezueshme...
Sun 1 Jan 2017 - 22:07 nga Luan_Valikardi

» Shkruaj dicka me fjalen "DUA"
Fri 30 Dec 2016 - 22:55 nga Luan_Valikardi

» Antaret e humbur
Tue 13 Dec 2016 - 14:53 nga Kushtrimi4

» Takimi i parë i këshillit të MSA-së BE-Kosovë
Mon 12 Dec 2016 - 16:40 nga Kushtrimi4

» “Pavarësia” në Preshevë, shqiptarët festojnë
Mon 12 Dec 2016 - 16:38 nga Kushtrimi4

» Gezuar Pavaresine, Shqiperi e lumturime...
Mon 12 Dec 2016 - 16:35 nga Kushtrimi4

» Rrëfimi i gruas që dhunohej: Më rrihte edhe shtatzënë
Sat 26 Nov 2016 - 9:36 nga Luan_Valikardi

» Thenje mbi shqiptaret
Fri 25 Nov 2016 - 14:45 nga Luan_Valikardi

» Lamtumirë Kallash, Italia do t’i dhurojë ushtrisë shqiptare 5 mijë “Beretta”
Thu 24 Nov 2016 - 18:30 nga Luan_Valikardi

» Pasuria e shqiptarëve, 21 miliardë dollarë. Por të pasur më pak se 1%
Thu 24 Nov 2016 - 18:20 nga Luan_Valikardi

» 28 nëntori, ditë pushimi në Kosovë
Thu 24 Nov 2016 - 18:16 nga Luan_Valikardi

» Rreh gruan dhe kunatën. Të dhunuarat, frikë nga varfëria: Do tërheqim denoncimin
Thu 24 Nov 2016 - 18:12 nga Luan_Valikardi

» Integrimi, Gjermania “ngel” Shqipërinë: Ja kriteret për çeljen e negociatave
Thu 24 Nov 2016 - 18:09 nga Luan_Valikardi

» Shpreh ndjenjat e tua te momentit me nje kenge...
Mon 21 Nov 2016 - 13:24 nga Luan_Valikardi

» Fjale te urta, nga Luan_Valikardi...
Fri 18 Nov 2016 - 12:26 nga Luan_Valikardi

»  Sa e nderoni gjuhen
Tue 15 Nov 2016 - 13:00 nga Luan_Valikardi

» Shprehni ndjenjat e momentit me ikona...
Sun 23 Oct 2016 - 12:51 nga i panjohur

» Kenge Italiane vetem!!
Thu 13 Oct 2016 - 1:16 nga Luan_Valikardi

» Pershendetje me kenge!
Mon 3 Oct 2016 - 8:55 nga Luan_Valikardi

» Greqia, e para investitore, Italia zbret e katërta
Mon 3 Oct 2016 - 8:53 nga Luan_Valikardi

» Cilin anetar ne forum e keni me perzemer?
Sat 1 Oct 2016 - 18:17 nga Kushtrimi4

» Shqipëria ofron gjithçka
Mon 26 Sep 2016 - 0:05 nga i panjohur

» Kenga qe po degjoni tani!
Mon 15 Aug 2016 - 5:57 nga Luan_Valikardi

» Engjujt Shqiptare, Maj 2011...
Sat 6 Aug 2016 - 19:36 nga Luan_Valikardi

» Keshtu kendon Shqiperia...
Sat 6 Aug 2016 - 7:08 nga Luan_Valikardi

» Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot..?
Sat 6 Aug 2016 - 6:08 nga Luan_Valikardi

» Cfare deshironit te beheshit ne jete kur ishit te vegjel?...
Sat 6 Aug 2016 - 4:05 nga Luan_Valikardi

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 504 më Sat 16 Mar 2013 - 22:29
Statistikat
Forumi ka 2526 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri gjoka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 638278 artikuj v 39955 temat
January 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar


www.engjujtshqiptare.net